fbpx

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ

Заняття у творчій майстерні формують почуття кольору, знання основних кольорів і їх відтінки,  вміння створювати гармонійні колірні поєднання.  Творча майстерня – це комплекс занять, який включає у себе малювання, пластилінопластику та аплікацію.    

Заняття із малювання спрямоване навчити дітей правильно користуватися пензликом, олівцем та фломастером; ознайомитися із основами колористики та композиції. На занятті використовуються також нетрадиційні способи зображення: малювання пальчиками, робити малюнок власної долонькою, ставити на папері ляпки і отримувати незвичайний малюнок малюнок тощо.

На занятті із пластилінопластики і ліплення дитина вчиться працювати з пластиліном та тістом, у процесі якого задіяні обидві руки, розвиваються і зміцнюються пальці, особливо великі, вказівні та середні. Дитина ставить перед собою певну мету і доводить почату справу до кінця, а це сприяє розвитку організованості, цілеспрямованості і наполегливості, дисциплінує її.

Заняття з аплікації формують  почуття форми, пропорцій, композиції.
У навчанні аплікації ми вчимося складати зображення предмета із окремих частин, зображати сюжет.  Опановуємо різні техніки отримання деталей для аплікації з різних матеріалів: вирізування різними прийомами, обривання, плетіння; а також технікою прикріплення їх до основи: приклеювання, пришивання.    

 

Переглянути вартість >>>

Наш день >>>

ЗАПИСАТИСЯ НА ЕКСКУРСІЮ

Follow View Follow